Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Maske Lastiği

Maske Lastiği

Maske Lastik - Maske Lastiği

Son dönemde tedbir amacıyla yaygın olarak kullanılan Korona virüsü maske ve örme lastik talepleri artmaya başlamıştır. Bu nedenle maske için kullanılacak olan örme lastik tercihi de son derece önem taşıyan bir konudur. Gün içinde yırtılmadan ve virüsün girmesini engelleyecek şekilde tasarlanan korona virüs maske son derece dayanıklıdır. Virüs maskeleri ve medikal maskeler, ameliyathane maskeleri ve sağlık için üretilen çok çeşitli maskelerin üretiminde örme lastik tercih edilir. Kullanım amacına göre farklı kalınlıklarda olan lastiklerin en incesi 0,5 en kalını ise 5,5 cm’dir.

 

Farklı renklerde tasarlanabilen Korona Virüsü maske ve örme lastik seçenekleri ile kendinizi toplu taşıma ve toplu alanlarda daha güvenli hissedebilirsiniz. Örme lastik, yüze tam olarak oturması, acıtmaması, ideal esneklik seviyesinde olması bakımından maske üretiminde kullanılır. Kolay kolay bozulmayan ideal elastiklik seviyesi sayesinde yüz maskelerini kullanmak çok daha rahattır. Steril medikal maskeler, virüs maskeleri için bu lastik türü sıklıkla tercih edilir. Ayrıca N95 gibi en korunaklı maske türlerinin üretiminde de yine 1.sınıf iplikle dokunmuş lastiklerin kullanımı yaygındır. Serhat Lastik tarafından üretilen bütün bu ürünler, dünya çapında en yaygın kullanılan lastik türleri arasındadır. Pratik ve dayanıklı maskeler üretmek için istediğiniz desende örme lastikleri uygun ücretlerde satın alabilirsiniz.

 

Kullanılan lastiğin kalitesi, sağlam ürünler elde etmek için en dikkat edilmesi gereken konudur. 1.sınıf korona virüsü maske ve örme lastik için yerli ve 1.sınıf kalite iplikler kullanılır. Son dönemde kullanım alanı oldukça genişleyen örme lastikler sayesinde tekstil ürünlerinde imalat da daha kolay bir hale gelmiştir. Kalitesiyle fark yaratan medikal malzeme, örtü gibi ürünleri imal etmek için 0532 393 78 18 Nolu Whatsapp Hattımızdan sipariş verebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünler için ihtiyaç duyduğunuz miktarda siparişi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Sağlıklı, dayanıklı, kaliteli üretimler için 1.sınıf malzeme kullanmanın kolaylığını siz de yaşayabilirsiniz. En kaliteli maskeyi üretmek ve müşterileriniz için en güvenilir marka haline gelmek istiyorsanız Serhat lastik ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.


Çeşitlerimiz
Örme Lastik 3mm ve 7mm olarak Renk; Siyaz ve Beyaz

Yuvarlak Maske Lastiği;
1'e 3 Esnemeye Sahiptir

N95 Maske Lastiği;
Siyah ve Beyaz olarak Siparişe göre üretim yapılmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın!